CoinMarketCap.com

CoinMarketCap.com

Kripto para piyasasını mobilden takip edin.

CoinMarketCap, kripto para piyasasını takip etmek için en iyi mobil uygulama diyebilirim. Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve diğer kripto para birimlerinin piyasadaki değerlerini takip edebileceğiniz iOS uygulaması, ücretsiz ve hesap gerektirmiyor, kayıt olmanız da gerekmiyor.

Bitcoin iler herkesin konuşmaya başladığı, günden güne bir yenisi eklenen kripto para (dijital para) birimleri ile ilgileniyorsanız CoinMarketCap.com mobil uygulaması akıllı telefonunuzda olmalı. Kripto para piyasası takibi yapan, yatırım yapan insanların sıklıkla ziyaret ettiği sitelerden CoinMarketCap’in sitesi mobil dostu olmadığından bu uygulamayı indirmenizi tavsiye ederim. Türkçe dil desteği sunmuyor ancak arayüz o kadar sade, modern tasarlanmış ki; dil eksikliğini hissetmiyorsunuz.

1500’den fazla kripto para biriminin pazar sıralaması ve fiyat bilgileri, kripto para birimlerinin takibini kolaylaştıran izleme listesi ve arama fonksiyonu özelliklerine sahip olan CoinMarketCap mobil uygulaması, hem iPhone hem de iPad ile uyumlu.

İLGİLİ SORULAR

CPU Minig Mi Gpu Mining mi daha çok kazandırır? Bitcoin Nedir, Nereden alabilirim? YENİ BİR SORU SOR

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın