Car Clicker

Car Clicker

Arkadaşınla birlikte motor şirketi kur ve büyük patronlara meydan oku.

Robot ve mekanik üretme konusunda dahi olan Kim ve Piggy B ile birlikte bu alanda şirketinizi kurun, bir imparatorluk inşa edin. Robot geliştirmek ve motor yapmak üzere kurduğunuz bu şirket ile sizi kovan eski patronunuza meydan okuyun. Eski patronunuzun hisselerini alt üst edin ve piyasanın yeni liderini belirleyin. Bu destansı şirket kurma macerasına hazır mısınız?

Arkadaşınızla birlikte kurduğunuz motor şirketi için gece gündüz çalışmalı ve işleri aksatmamanız gerekiyor. Bu şirket içerisinde her alana yönelmeli ve kendinizi kanıtlamalısınız. Aslında tamamen doğru taktiklerle büyütebileceğiniz bir şirket mantığına sahip olan oyunda gerektiği zaman sihirli öğeleri toplayın ve bilmediğiniz zenginlikleri bulurken robotlarınızı güçlendirin. Yani bu girişimcilik fikrini şahlandırın ve markanızı dünya devi haline getirin.

Son olarak Nitro Speed ​​ve Infinity Warp gibi özelliklerin kilidini açarak bir motorun ne kadar güçlü olabileceğini test edin. Böylelikle motor dünyasına adınızı altın harflerle yazdırabilirsiniz. Hadi bol maceraya ve eski patrona kafa tutmaya gidiyoruz!

Car Clicker Özellikleri

Motor ve robot geliştirin Dorğu taktikleri yaparak şirketi büyütün Eski patronunuza meydan okuyun Bol eğlence, ücretsiz oyun

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın