Bullet Battle

Bullet Battle

Mobildeki 1 numaralı multiplayer TPS oyunu

Bullet Battle, iOS platformunda yerli yapım çok oyunculu üçüncü şahıs nişancı oyunu olarak yerini alıyor. 1GB altı boyutuna karşın konsol kalitesinde grafikler sunmasıyla dikkat çeken TPS oyunu, sadece multiplayer oynamayı destekliyor. 4’e 4 takım halinde mücadele ettiğiniz aksiyon yüklü ateş etme oyununa hazırlanın!

AAA konsol kalitesinde gerçekçi TPS oyunu olarak karşımıza çıkan Bullet Battle, online modda farklı birçok oyun seçeneği sunuyor. Takım üyenizle birlikte bölgeleri ele geçirmek için savaştığınız Capture, hayatta kalan son kişi olmak için mücadele ettiğiniz Survive modlardan sadece birkaçı. Multiplayer kısmından direkt aksiyona girebildiğiniz gibi Training bölümünden kendinizi geliştirdikten sonra online mücadeleye girebilirsiniz. Mücadeleler süre sınırlı. Sol üstteki haritadan düşmanların konumunu görebiliyorsunuz.

Oyunun kontrol sistemini de oldukça başarılı buldum. Ekranın sağ alt köşesine yerleştirilmiş aksiyon butonlarının kullanımı son derece basit. Nişan alma, şarjör değiştirme, el bombası fırlatma, siper alma her şey olabildiğince kolay; hem telefon hem de tablette keyifli oynanış sunuyor.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın