Brew Town

Brew Town

Kendi bira fabrikanızı kurun ve özelleştirilmiş alkoller üretmeye başlayın.

Başarılı bir fabrika algoritmasına sahip olan Brew Town’da kendi alkol üretim markanızı kurmaya hazır mısınız? Dünyanın en başarılı aromalı içkilerini üretin ve dört bir yandan pazarlamanızı yapıp para kazanın. Aynı zamanda kutu tasarımlarını kendiniz yapın ve kısa sürede hızla büyümeyi başarın.

Her türden aromala ekleyebileceğiniz oyunda parayı en kolay şekilde kazanmanın yolu ise insanları alıştığı tatları üretmek. Yani markanızın karamelli bir birası belki ilgi çekecektir fakat: insanların sevdiği bir birayı üretmeyi de sakın ihmal etmeyin. Ayrıca bira yapmak için gerekli olan malzemeleri zamanında tedarik edin, fabrika binalarınızı geliştirin ve böylelikle müşterilerinizi tatmin edin. Dünyanın en büyük markalarıyla yarışın ve insanlara kendinizi tanıtın. Her geliştiğinizde yeni insanları takımınıza katmaktan korkmayın ve bu alanda önemli adımlar atın

Bunların dışında içinizdeki tasarımcıyı ortaya çıkarabilecek bir yapım olan Brew Town’da şişe tasarımlarını kendiniz yapabilirsiniz. İsterseniz rengarenk renklere sahip bir şişe tasarlayın, isterseniz de kopkoyu bir şişe. Yani biralarınızın reklam politikasını tamamen siz belirleyin. Hadi fabrikanızı kurun ve bu eğlenceli oyuna adımınızı atın.

Brew Town Özellikleri

Kendi alkol fabrikanızı kurun Şişe tasarımlarını kendiniz yapın Farklı aromalara sahip içkiler üretin

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın