BOMBARIKA

BOMBARIKA

Evin içindeki bombayı bulun ve patlamadan onu evden uzaklaştırın.

Zaman ile yarıştığınız bu oyunda evin içerisinde bir bomba düştü. Saatli bomba olarak ayarlanan bu aletin her an patlayabileceği ihtimalini aklınızdan çıkarmayın. Fakat o patlamadan önce siz onu bulup evden uzaklaştırmayı başarırsanız, hem canınızı hem de bulunduğunuz evi kurtarmış olacaksınız.

Bulmaca kategorisi içerisinde dikkat çekmeyi başaran BOMBARIKA’nın grafikleri de bir hayli başarılı. Çok sade bir oyun ekranına sahip olan oyunun amacı ise bombayı evden uzaklaştırabilmek. İmha etmenize gerek duyulmayan bu bombanın evin içerisindeki herhangi bir noktada olabileceğini unutmayın. Ancak takılırsanız, ipuçlarını kullanarak oyunu bitirmede kolaylık sağlayabilirsiniz. 

Bu oyunda çeşitli evleri kurtarmanın keyfini yaşayacaksınız. Oyun, evde belirli bir yerde rastgele düşen temel bomba ile başlıyor. Her nesnenin itme ve hareket etme gibi farklı özellikleri bulunuyorken bu nesneleri kullanmak kolay görünüyor olabilir ancak bombayı az zamanda bulmak, oyunu zorlu hale getiriyor. Bombalar, el bombaları ve meyvelerden oluşan mükemmel bir koleksiyonun yanı sıra dubleks evler veya tek odalı evlerde bomba arayacaksınız. Daha önce hiç görülmemiş koleksiyonların mevcut olduğunu unutmayın.

Kendinizi eşsiz, melodik müziklere ve interaktif seslere bırakın. Rahatlatıcı orijinal müzik, seviyelerin zorluğu ile mükemmel şekilde uyarlandı. Ayrıca her düzeyde iyi tasarlanmış planlar mevcuttur. Günlük bonusu ana menüden almayı ihmal etmeyin. Hadi bombayı evden uzaklaştırmak için bu oyunu indirin ve eğlenmeye başlayın.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın