Best Sniper

Best Sniper

Keskin nişancı oyununda vahşi dinozor ve zombilere karşı hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz.

Best Sniper, keskin nişancı olarak vahşi dinozorlar ve zombilere karşı hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz bir FPS oyunu. Grafikleri üst düzey olan keskin nişancı oyununda tonlarca görevin bizleri beklediği, nişancılık becerilerimizi ölçen farklı birçok oyun modu bulunuyor. Kıyamet sonrası mücadeleye hazırlanın!

Düşük boyutlu olmasına karşın yüksek kalitede, detaylı görseller sunan sniper oyununda avlanmaya çıkıyoruz. Harabeler, dinozor yuvalarıyla dolu çorak bir arazideyiz. Dinozor ve insan DNA’sının birleştirilmesiyle ortaya çıkan Humanosaurs ile savaşabilecek tek kişiyiz. Ölülerle beslenen, son derece öfkeli bu türün yanı sıra kana susamış zombilerle yüz yüze geliyoruz. Hayatta kalmanın yolu nişancılık yeteneklerimizi konuşturmak tabii ki ancak ilerleyen safhalarda bu tek başına yeterli olmuyor, yeni silahlar satın almamız, silahımızı geliştirmemiz gerekiyor. 10 tanesi klasik tüfek, 4 tanesi özel silah olmak üzere toplamda 14 eşsiz keskin nişancı silahına sahibiz. Elbette hepsi açık değil; ana av, mutant avı, yırtıcı avı, günlük av gibi oyun modlarını oynayarak deneyim kazanıp yeni silahları ve yükseltmeleri açabiliyoruz.

Oyunda farklı atışlarla bonuslar kazanabiliyorsunuz. Mücadeleye sürükleyen birçok kategori mevcut. En çok kafadan vurma, en çok yırtıcı avlama, av köprüsü, Humanosaur avlama köprüsü, en çok altın kazanma, en çok zaman bonusu kazanma ve daha birçok kategoride mücadele ederek avcı ödüllerini topluyorsunuz. Vahşi dinozorlar ve yürüyen ölülerle karşılaşmaya hazır mısınız?

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın