BBC Earth: Life in VR

BBC Earth: Life in VR

BBC Earth: Life in VR uygulaması ile sualtı dünyasını keşfedin.

BBC Earth: Life in VR, Google Daydream platformları için hazırlanmış ödüllü sanal gerçeklik uygulaması. Google Play 2018 en iyi artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik deneyimi yaşatan uygulama olarak öne çıkan BBC Earth: Life in VR’da Kaliforniya Sahili ve hayat dolu sualtı dünyasını keşfe çıkıyorsunuz.

BBC’nin Daydream özel sanal gerçeklik uygulaması BBC Earth: Life in VR’da gerçek görüntüler yerine minimalist stil görsellerle karşılaşıyorsunuz.

Milyonlarca canlının yaşam sürdüğü rengarenk sualtı dünyasını keşfetmenizi isteyen VR uygulamada okyanusun derinliklerine dalıyor, çeşitli balık ve diğer canlıların birbirleriyle olan ilişkisi, etkileşimini gözlemliyorsunuz. Gezegenin en tüylü hayvanları ile tanışıyorsunuz. Sualtı dünyasını keşfederken deniz su samurlarının nasıl beslendiğini, esmer su yosunu Kelp’in okyanuslarımızın sağlığında oynadığı hayati rolü, Zooplankton’un okyanusun yapı taşlarını nasıl tuttuğunu öğreniyor; gezegenimizdeki en bol yaşam formu olan Krill ile tanışıyor,  Humboldt kalamarının günlük göçüne tanıklık ediyor, İspermeçet balinası ile dalıp hiçbir insanın tanık olmadığı bir av tecrübe ediyorsunuz.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın