Battle Breakers

Battle Breakers

Fantastik grafikler ile sürükleyici bir aksiyon dünyası bizleri beliyor.

Eşsiz grafiklere sahip olarak İOS platformu oyuncularının karşısına çıkan Battle Breakers ücretsiz bir aksiyon oyunudur.

Sürükleyici yapısı ile mobil platformda dikkatleri üzerine çeken mobil oyun, Epic Games imzası taşıyor. Birbirinden farklı karakterlerin ve modellemelerin yer aldığı oyunda, istersek kendi takımımızı kurabilir ve gerçek zamanlı olarak dünyanın farklı noktalarındaki oyuncularla karşılaşabiliriz. Görsellerin oldukça başarılı olduğu yapımda, bizleri enfes savaş animasyonları karşılıyor.

Oyuncular mevcut olarak karakterlerini savaşlar sonrasında geliştirebilir ve eskisinden daha güçlü bir konuma getirebilirler. Oyuncular dilerlerse karakterlerine üstün yetenekler kazandırabilir ve alışılmışın dışında saldırı taktikleri uygulayabilirler. Hazinelerin yer aldığı savaşlarda yağma yapabilir ve bu hazineyi kendiniz için kullanabilirsiniz. Ses efektleri ile oyuncuları etkileyen yapım, savaş sahnelerindeki sesler ile de kaliteli bir aksiyon deneyimi sunuyor.

Oyun içerisinde insan karakterlerin yanı sıra çeşitli üstün özelliklere sahip olan hayvan karakterler de yer almaktadır. Dilerseniz bu karakterler ile güçlü bir takım meydana getirebilir ve oyun içerisinde yer alan liderlik tablosuna adınızı yazdırabilirsiniz.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın