Amazing Taxi City 1976 V2

Amazing Taxi City 1976 V2

Etkileyici bir taksi simülasyonu bizleri bekliyor.

Amazing Taxi City 1976 V2 ile şehrin sokaklarında alışılmışın dışında bir taksi simülasyonu oynayacağız. 

StrongUnion Games tarafından sadece Android platformuna özgü olarak geliştirilen Amazing Taxi City 1976 V2 tamamen ücretsiz olarak yayınlanmıştır. Oldukça hoş grafiklere sahip olan yapımda, bizleri birbirinden farklı haritalar beklemektedir. 

Gerçekçi araba fiziklerinin yer aldığı yapımda, çeşitli kamer açıları da bulunmaktadır. Sınırsız müşterilerin bulunduğu yapımda, eğlence dolu dakikalar bizleri bekliyor. Oyun içerisinde gerçek trafik kuralları yer alırken, kontroller bakımından oyun biraz yetersiz kalmaktadır. Oyun içerisinde hız ve kırmızı ışık kurallarına uymanızı tavsiye ederim. Uymadığınız takdir de cezayı ödemek zorunda kalıyorsunuz.

Oyun içerisinde birbirinden farklı araç seçenekleri bulunuyor. Oyuncular kolaydan zora doğru birçok görevi yerine getirmek için çaba gösterecek ve diledikleri zamanda araçlarını değiştirebilecekler. Oldukça sağlam oynanış mekaniklerine sahip olarak karşımıza çıkan Amazing Taxi City 1976 V2 sadece Android platformunda oynanabilmektedir. Gerçek zamanlı olarak da oynanabilen yapım, oyunculara mobil platformda en gerçekçi taksi simülasyonunu sunmaktadır. İyi oyunlar dileriz.
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın