Alicia Quatermain

Alicia Quatermain

Alicia Quatermain ile kayıp hazinenin sırlarını keşfedin.

Ünlü gezgin ve araştırmacı Allan Quatermain’in torunu olan Alicia Quatermain bu oyunda bambaşka bir yolculuğa çıkıyor. Büyükbabasının bu yolda neden kaybolduğunu öğrenmek isteyen Alicia’ya bu zorlu yolda yardım edin ve düşmanlarınıza karşı dikkatli hamleler yapın.

Bir döneme damgasını vuran ve dünyanın en dikkat çeken gezginlerinden olan Allan Quatermain, bu tropikal topraklarda kaybolmuştu. Allan gibi gezgin olan torunu Alicia ise bu oyunda büyükbabasını arıyor. Büyükbabasının gizemli koşullar altında neden ortadan kaybolduğunu öğrenmek isteyen genç gezgin, bunu bulabilmek için ilk olarak Allan Quatermain’in kayıp hazinesine erişmesi gerekiyor. Alicia bu zorlu yolda uzak toprakları ziyaret etmeli, yeni seyahat arkadaşlarına yardım etmeli ve düşmanın kurnaz tuzaklarından kaçmalı.

Başarılı bir hikayeye ve oynanış tarzına sahip olan oyunda karşınıza dost ve düşman olabilecek onlarca kişi çıkıyor. Bu kişilerle iletişimler kurarak yolunuzu bulmalı ve aynı zamanda bulunduğunuz haritanın içerisindeki yerleri araştırmalısınız. Yani macera seven oyuncular için başarılı bir yapım olan Alicia Quatermain, farklı farklı oyun modlarına da sahip.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın