Air Combat Airborne 3D

Air Combat Airborne 3D, düşman uçaklarına karşı nihai bir gökyüzü savaşıdır. Bu uçuş simülatörü keyfini çıkarın, iç maverick’inizi serbest bırakın, pilot olun ve gökyüzü kumarbazları olarak gökyüzünü CONQUER yapın! Jet avcıları, taretler, düşman tankları, garip Komando askerleri ve gökyüzü savaşçısı. Uçağınızın kokpitine atlayın ve gökler düşmanlardan uzaklaşıncaya kadar parmağınızı ateş etme düğmesine basılı tutun!

Muhteşem ABD ordu jet avcı uçağı ve bu acımasız gölge düşmanlarına karşı savaşın keyfini çıkarın. Kaynaklarını gerçek bir süper süper jet uçağı pilotu gibi yok et. Gökyüzü avcı uçağınızdan zorlayarak ve ateş ederek aşırı hava savaşını kazanın ve tekrar hava üssünüzü ele geçirin. Düşmanın uçaklarından, makineli tüfeklerden, taretten, tanklardan ve tuhaf düşman savaşlarından gelen vahşi karşı saldırılara dikkat edin.

Bu, birçok heyecan, aksiyon, macera, ateş ve yıkım içeren nihai bir gökyüzü savaşı başlattı. Eğitimli bir ABD uçak jet uçağı – hava muharebe havadan 3d olarak aşırı hava dövüşü hayatta kalma becerilerini kullanarak uçan düşman savaşçılarına karşı savaş tomountains gönderildi. Hava Savaş Uçağı 3D gibi havalarda uçan hava savaş uçağı uçağının en üst düzey deneyimini tadın. Hava kuvvetleri takımının en iyi gökyüzü jet avcı savaşçısı olduğunu iddia etmek için gerçek süper kahraman savaşçısı olarak bu hava savaşını bitir. Biz savaş gemileri veya savaş kanatları dünyasından daha iyi – Hava Savaş Airborne 3D oyunumuzda en iyi uçak oyunları, uçak oyunları ve uçak oyunları sunuyoruz.

Özellikler:
F F18 Savaş Jetleri’nin son modelleri
– gerçekçi oyun
– Oyunun kolay ve pürüzsüz kontrolleri.
Plane Jet uçağı yeni 3D fizik- 

 Uçuş Simülatörü oyunu

F-18 savaş uçağını kontrol altına al ve bu inanılmaz Hava Savaşında Havadan 3D’ye uçur, savaş deniz savaşlarıyla başlıyor. Sualtı denizinde, deniz kuvvetleri savaşından önce hava saldırıları.

Yazar: admin

Bir cevap yazın