101 Çanak Okey

101 Çanak Okey

Mobildeki en iyi 101 Çanak Okey Yüzbir oyunu. Üstelik ücretsiz (bedava)!

101 Çanak Okey, Mynet’in milyonlarca okey oyunu severi ekran başına kilitleyen masa oyunu 101 Çanak Okey Yüzbir oyununun mobile uyarlanan yeni sürümü.

Tamamen gerçek insanlarla oynanan ve gerçek masa deneyimi sunan online 101 Yüzbir Okey oyunu, tamamen ücretsiz diğer deyişle bedava! Okey oyununu iOS cihazınıza hemen indirin, gerçek kişilerle sohbet ederek okey oynamanın keyfini sürün.

Mynet’in iOS platformuna da ücretsiz çıkardığı yeni online okey oyunu 101 Çanak Okey, geleneksel okey, 101 okey, 101 çanak okey oyunu severleri bir araya getiriyor. Katlamalı, katlamasız, eşli dilediğinizce oynayabiliyorsunuz. Facebook hesabınıza giriş yaparsanız Facebook arkadaşlarınızla oynama şansınız oluyor ancak misafir olarak da oynama şansına sahipsiniz. 1, 3, 5 ve 7 ellik masalarda oynayabiliyorsunuz. Okey atma, elden bitme, çifte gitme durumlarında tüm masalardan biriken çanağı kırıp bedava milyonlarca çipin sahibi oluyorsunuz.

Not: Klasik okeyden farklı olarak daha fazla taşla oynanan 101 Okey oyununun kurallarına ilişkin detaylı bilgiye yardım bölümünden ulaşabilirsiniz.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın